MENU
skoment fotki
PASJA
KRS: 0000407962
REGON: 281371490
NIP: 7432023359
NR KONTA: BGZ S.A. 62203000451110000002252590

DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA:
  • Współorganizacja PIKNIKÓW RODZINNYCH NA POSESJI MDK - od maja 2012, 2013, 2014, 2015,2016,2017
  • WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ - 21.04.2013r. - projekt wspólfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce

  • Współorganizacja LOFANU 2013

  • "I WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2013" - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Bartoszyce - zadanie publiczne z zakresu Organizacji Wypoczynku Dzieci i Młodzieży -zwiedzamy Warmię i Mazury

  • "II WAKACYJNY TYDZIEŃ ATRAKCJI 2014"-poznajemy i zwiedzamy stolicę Polski ( Centrum Nauki i Techniki "KOPERNIK") -projekt współfinansowany j.w

  • Organizacja Turniei Piłki Ręcznej Chłopców: 26-27.04.2014 II WIOSENNY BARTOSZYCKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ, TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE - projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta - zadanie publiczne z zakresu Rozwoju Sportu w Mieście Bartoszyce

  • ZDOBYCIE ŚRODKÓW NA MECZE WYJAZDOWE SZCZYPIORNISTÓW MDK W BARTOSZYCACH                      ( PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE) - 2015, 2016, 2017

 

 

 

serwiszglossie
AKTUALNOŚCI ZOBACZ WSZYSTKIE

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - PEJZAŻE ROZSTRZYGNIĘTY

 22 maja 2018 r. komisja oceniła prace z III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego PEJZAŻE. Na konkurs wpłynęło 400 prac z różnych regionów naszego kraju.Wszystkie prace były przepiękne i starannie wykonane. Komisja bardzo długo pracowała przy wyborze nagrodzonych i wyróżnionych prac. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział, gratulujemy osobom nagrodzonym i wyróżnionym.Chylimy czoła przed opiekunami, którzy swoją plastyczną pasają zarażają młodych ludzi i zachęcają do udziału w konkursach. Wyniki w menu konkursy.

Już wkrótce w galerii fotograficznej umieścimy wasze prace oraz prześlemy pocztą nagrody i dyplomy. 

W związku z tym, iż nie wszyscy mogą otworzyć menu konkursy na Państwa prośbę umieszczam poniżej listę osób nagrodzonych i wyróżnionych.

KATEGORIA  - SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI

 I miejsce – ZUZANNA ZWARA – Młodzieżowy Dom Kultury -  Lębork

I miejsce – ZUZANNA SKOWROŃSKA – Szkoła Podstawowa Nr 143 – Łódź

II miejsce – OLGA HAP - Młodzieżowy Dom Kultury – Jasło

II miejsce – AGNIESZKA RYDUCHOWSKA –Soleckie Centrum Kultury - Solec Kujawski

III miejsce – HANNA KAWALEC – Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” - Zamość

III miejsce – JULA JANULEWSKA - Młodzieżowy Dom Kultury FABRYCZNA – Wrocław

 WYRÓŻNIENIA:

MATEUSZ DUSZEWSKI – Rydzyński Ośrodek Kultury - Rydzyna

NATALIA SIWEK - Soleckie Centrum Kultury - Solec Kujawski

WIKTORIA LEWANDOWSKA – Dom Kultury – Łapy

KAJA KLICH – Szkoła Podstawowa Nr 14 – Tarnów

DOMINIKA BATURO – Tucholski Ośrodek Kultury – Tuchola

WIKTORIA BRZEZIŃSKA - Młodzieżowy Dom Kultury „FABRYCZNA” - Wrocław

FAUSTYNA GALAS - Szkoła Podstawowa Nr 9 – Dębina

ALICJA DZIWIŃSKA – Szkoła Podstawowa Nr 7 – Bartoszyce

EMILIA WOŁKOWICZ - Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

WERONIKA MAJCHER - Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

MAJA CZARNECKA – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 – Stalowa Wola

ANNA WEBER - Soleckie Centrum Kultury, Solec Kujawski

ALEKSANDRA CIBOR – Szkoła Podstawowa Nr 1 – Bochnia

OLGA OLĘDRZYŃSKA - Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego – Płock

JULIA ANDRUKAJTIS - Młodzieżowy Dom Kultury – Lidzbark Warm.

WIKTORIA RASZKE - Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna

DAWID SKIBA - Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna

MARIA EJSYMONT – Morąski Dom Kultury – Morąg

KINGA WOLSKA - Młodzieżowy Dom Kultury – Gorlice

WOJCIECH KUPIS – Szkoła Podstawowa – Krawczyki

KAJA BARAŃSKA –Szkoła Podstawowa Nr 143 – Łódź

WERONIKA JUREK – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury – Stary Sącz  

ZOFIA ISKRZAK - Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” - Zamość

KAMILA KOBUS - Publiczna Szkoła Podstawowa – Sobolew

KAROLINA POTOK - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury – Stary Sącz  

KATEGORIA  - SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII i GIMNAZJA:

I miejsce – GABRIELA JAROSZ – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego – Oświęcim

II miejsce – HANNA POCHODOWICZ - Dom Kultury – Łapy

II miejsce – JULIA ONOPA - Dom Kultury – Łapy

III miejsce – DARIA ZDRODOWSKA - Dom Kultury – Łapy                                                                        III miejsce – KAROLINA DĄBROŚ – Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego – Oświęcim

III miejsce – ANNA GRADZIK – Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa – Zabrze 

III miejsce – WOJCIECH SZYNALSKI - Młodzieżowy Dom Kultury FABRYCZNA – Wrocław

WYRÓŻNIENIA: 

ALEKSANDRA MACIAK  - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury – Stary Sącz  

MARTA PIERZCHAŁA – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicz – Wiśniowa Góra

ALEKSANDRA KOLBUCH – Gimnazjum Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi - Biłgoraj

 GRACJAN SONNBERG – Szkoła Podstawowa im. Pawła Góry - Mrzezino

ALEKSANDRA OKOŃ – Młodzieżowy Dom Kultury - Biłgoraj

WIKTORIA GOŁUCH – Młodzieżowy Dom Kultury - Świdnica

MATEUSZ JOKIEL - Rydzyński Ośrodek Kultury – Rydzyna

ZUZANNA KASPRZYCKA – Ognisko Pracy Pozaszkolnej- Wadowice

GABRIELA GRABOWSKA – Gimnazjum im. T. Kościuszki w Wandowie

JULIA WALCZAK – Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte - Gardeja

IZABELA PUCHOWSKA - Tucholski Ośrodek Kultury – Tuchola

MAGDALENA OPAŁKA – Pracownia Plastyczna MDK - Przemyśl

ANNA JAMIOŁKOWSKA - Dom Kultury – Łapy

DOMINKA ŁAZOWY - Młodzieżowy Dom Kultury „FABRYCZNA” – Wrocław

URSZULA CZEBOTAR - Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego – Oświęcim

NATALIA WOJEWÓDZKA - Dom Kultury – Łapy

WIKTOR BARAŃSKI – Szkoła  im. Bolesława Chrobrego – Lublin

NATASZA GAWRYSIAK – Zespół Szkół – Kamionka

MARCELINA KUŚMIERZAK – Szkoła Podstawowa Nr 18 – Lublin

PATRYCJA NAJDOWSKA - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte - Gardeja

IGA SEREK - Młodzieżowy Dom Kultury - Biłgoraj

GABRIELA GĄSOWSKA - Dom Kultury – Łapy

KAMILA ŻELAZNA - Zespół Szkół – Kamionka

URSZULA GRYKIN – Młodzieżowy Dom Kultury - Bartoszyce

AGATA KACZMAREK – Publiczne Gimnazjum Nr 38 – Łódź

MARIA BREGUŁA  – Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa – Zabrze 

JULIA PŁOŃSKA - Dom Kultury – Łapy

KATEGORIA  - SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

I miejsce – DOMINIKA WALASEK – Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego – Biała Podlaska

I miejsce – MAGDALENA SOWA - Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” - Zamość

II miejsce - ALEKSANDRA PIASKOWA - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj

II miejsce – ZUZANNA DWORAKOWSKA - Dom Kultury – Łapy

III miejsce – MAJA KOŚCIESZA – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki - Sobolew

III miejsce – KARINA TWARDZISZEWSKA - Stowarzyszenie „Drukarnia Wyobraźni” - Zamość

III miejsce – MARTYNA TOKARCZYK - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury – Stary Sącz  

WYRÓŻNIENIA:

BARTOSZ KORSZUN - Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego – Biała Podlaska

ANGELIKA  CZUBLA – XXX Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Gimnazjalnymi – Lublin

ELŻBIETA TĄDEL – Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara - Słobódzkiego – Świdnica

HUBERT TYBURSKI – Ognisko Pracy Pozaszkolnej – Sierpc

JULIA URIASZ – Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji – Szczecin

KAROLINA KURYS - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj

JAKUB ŚWIĘTOŃ - Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji – Szczecin

 KATARZYNA ADAMUS – Młodzieżowy Dom Kultury – Oświęcim

ALICJA KRAJEWSKA - Morąski Dom Kultury –Morąg

ALEKSANDRA PAWLIK - XXX Liceum Ogólnokształcące z oddziałami Gimnazjalnymi – Lublin

ZUZANNA KOZINA - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj                                      
MATEUSZ ROGULSKI - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki – Sobolew ANNA WASILEWSKA - Pracownia Plastyczna MDK – Przemyśl                                  ROKSANA CHUDON – Liceum Ogólnokształcące im. St. Żeromskiego – Żyrardów              
ALEKSANDRA LITWIN - Młodzieżowy Dom Kultury – Biłgoraj

Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Nr 1, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3- Przemyśl

JOANNA SURDEK,

KRUK JUSTYNA,

 PIOTR PASIERBSKI

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy - Przemyśl

ROBERT CHUCHRA

MARTYNA PODOLEC,

PATRYK KURASZ

WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:

KAROLINA GAWEK – Młodzieżowy Dom Kultury – Krasnystaw

 

 

Dodał: DZ
kiedy: 24 maja 2018r.
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY JESTEM POLAKIEM I KOCHAM SWÓJ KRAJ ROZSTRZYGNIĘTY

 10 maja 2018 r. spotkała się komisja by ocenić prace w Powiatowym Konkursie Plastycznym "POLAKIEM JESTEM I KOCHAM SWÓJ KRAJ". Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a opiekunom za pomoc i wsparcie w rozwijaniu waszych plastycznych pasji.  Na konkurs wpłynęło 229 prac - wszystkie przepiękne i starannie wykonane. Komisja nagrodziła i wyróżniła 35 prac.  Lista nagrodzonych w menu konkursy.

Wręczenie nagród odbędzie się 27 maja 2018 r. o godz. 14.00 podczas Pikniku Rodzinnego na posesji MDK.

                ZAPRASZAMY 

Dodał: DZ
kiedy: 11 maja 2018r.
REKRUTACJA UCZESTNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2018 2019

 Od 23 kwietnia 2018 r. rozpoczęliśmy rekrutację dzieci i młodzieży na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019. Do końca maja pobieramy i wypełniamy  deklaracje o kontynuacji w zajęciach w przyłym roku szkolnym. Od 1 czerwca można pobierać deklaracje dla nowych uczestników naszych zajęć. Wypełnione deklaracje oddajemy najpóźniej do końca września 2018 r.

UWAGA!

PAMIĘTAJMY ŻE NA KAŻDE ZAJĘCIE WYPEŁNIAMY ODDZIELNĄ DEKLARACJĘ.

Wypełniane deklaracje składamy u nauczycieli poszczególnych kół. Szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na tablicy informacyjnej w korytarzu MDK oraz w menu REKRUTACJA.

W razie wątpliwości zapraszamy do sekretariatu. 

Dodał: DZ
kiedy: 25 kwietnia 2018r.
III OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - PEJZAŻE

 Przypominamy o III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "PEJZAŻE". W ubiegłym roku na konkurs wpłęnęło ponad 150 prac ze wszystkich zakątków naszego kraju. Cieszymy się, że chętnie przysyłacie do nas swoje prace, z których każda z nich jest jedyna i przepiękna w swoim rodzaju. Prace wasze są m.in wizytówką naszej placówki, stanowią cenny archiwalny dokument, do którego w każdej chwili można zerknąć i wciąż podziwiać. WSzystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w zakładce konkursy w dołączonych plikach, które na waszą prośbę umieszczamy w dwóch programach. 

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja konkursu znajdzie swoich wielbicieli i wkrótce zasypiecie nas "górą" przepieknych prac. 

Pamiętajcie, że termin dostarczania prac mija 12 maja.

Z A P R A S Z A M Y 

Dodał: DZ
kiedy: 18 kwietnia 2018r.
JESTEM POLAKIEM I KOCHAM SWÓJ KRAJ

Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod hasłem "JESTEM POLAKIEM I KOCHAM SWÓJ KRAJ". Konkurs adresowany jest do dzici w wieku od 4 do 14 lat. Żeby zachęcić Was do aktywności w konkursie informujemy, że prace swoje możecie wykonać dowolną techniką plastyczną. Na prace czekamy do 20 kwietnia 2018 r.

REGULAMIN DP POBRANIA W MENU KONKURSY.

Z A P R A S Z A M Y

Dodał: DZ
kiedy: 14 marca 2018r.
kontakt z MDK
Młodzieżowy Dom Kultury
w Bartoszycach
11-200  Bartoszyce ,
ul. Boh. Warszawy 6
tel. (89) 762 38 05

mdkbart@wp.pl  
 
 
 
 
WSPÓŁPRACUJEMY Z :
 
 
 
 
 


 

- ORGANIZACJA III WAKACYJNEGO TYGODNIA ATRAKCJI ( WYCIECZKA DO GDAŃSKIEGO ZOO) - PROJEKT WSPÓLFINANSOWANY PRZEZ BURMISTRZA MIASTA BARTOSZYCE W RAMACH ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU ORGANIZACJI WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY.


- WAKACYJNY KLUB MŁODEGO ODKRYWCY- program realizowany w ramach oferty realizacji zadania publicznego dotyczącego PRIORYTETU I: Udzielanie rodzinom, w których występują problemy alkoholowe, pomocy psychologicznej i prawnej, a w szczególności ochrony przed przemocą w rodzinie, ZADANIE 2:Organizowanie wypoczynku letniego dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych patologiami społecznymi ( z problemem alkoholowym) z programem profilaktyki uzależnień oraz elementami profilaktyki zdrowotnej ( Urząd Miasta Bartoszyce).


 

 

Odwiedziny: 8732 :: unikalnych: 2403 :: Dzisiaj: 133 :: Wczoraj: 251 :: Online: 4 :: Najwięcej odwiedzin: 274 (25-05-2018) :: | administracja